4° motobefana 6 Januar 2012

Nedelja 6 Prihaja 4. januar izdaja Motobefana, v sodelovanju z Mestno občino Santa Teresa Gallura.

pm 9:00 se pričakuje prihod prvega motobefane,Vse 12:30 O začetek procesijo po ulicah državi in ​​na 14:00 vsi otroci na ulicah, da igrajo skupaj z Fidali “70, Dan se bo zaključil z distribucijo nogavic polno sladkarij za vse otroke.

Potem… Ne zamudite te četrti krog, čakamo 6 Januar na trgu Piazza Vittorio Emanuele v kraju Santa Teresa Gallura

Brez komentarja

Vendo Moto Yamaha FZ1 Fazer GT 2006

Odlično kolo redno vzdržujejo v, Nikoli spremljali izpušni Leo Vince SBK oglje na voljo tudi originalni izpušni, Pnevmatike Pirelli Diablo Rosso II pravkar spremenili, vključeno v ceno dobimo tudi rack GIVI 46 litrov, da se ujemajo s kolesom, parabrezza touring in vzgon RICAMBI.

Cena je nekoliko pogajati, pokliči me za dodatna pojasnila 335.318395 (Joseph)

2 Komentarji

4° Motoraduno ožina Bonifacio

7-8-9Settembre 2012

7 -Settembre
  • pm 09:00 alle12:00 sprejem in vpis v Piazza Vittorio Emanuele, nastanitev v objektih, povezanih
  • Vse 12:00 kratka vožnja do Mormorata aperitiv s postankom na čudoviti terasi s pogledom na morje in 13:00 Kosilo v lokalni restavraciji.
  • Vse rude 15:00 voden ogled vasi Nuraghe in grobnica od velikanov "lu Brandali".
  • Vse rude 16:30 o vrnitvi v Santa Teresa in prosti čas.
  • Vse rude 20:00 večerja v lokalni restavraciji in po večerji večer folk.

8 -Settembre
  • Pm 09:00 Vse 12:00 sprejem in vpis v Piazza Vittorio Emanuele in nastanitev v nastanitvenih objektih.
  • Vse rude 10:00 odhod na turo, Prehod na vrata, Smer Terravecchia, Port Tabela, la Ficaccia, Marazzino nato innestarci na SS 133 bis na Palau,presenetljivo prehod na slikovit San Pasquale s pogledom čez Maddalena,še naprej Arzachena, in na mestnem ovinek na Lakonija, nadaljevanje s soljo, Prehod za visoko Palau , prihod v pristanišče Palau in vkrcanje za Maddalena.Giro slikovit otok, kjer boste lahko občudovali zalivov in plaž redke lepote , na približno 13:00 stop snack kosilo na otoku Caprera. Po kosilu obisku muzeja, house in grobnica Garibaldi.
  • Vse rude 16:00 o, vkrcanje na Palau in nazaj do Santa Teresa.
  • Vse rude 20:00 večerja v lokalni restavraciji in po večerji glasbeni večer v kvadrat.

9 -Settembre
  • Pm 09 Vse 12:00 sprejem in vpis v Piazza Vittorio Emanuele,
  • vse rude 09:00 odhod do pristanišča Santa Teresa in vkrcanje na ladjo za vožnjo ob obali ogled najlepših zalivov, ustavi za kopanje na otokih arhipelaga La Maddalena in kosilo na ladji (ne pozabite, da bi vaš kopalke in brisačo, bistveno)
  • Vse 17:00 o vrnitvi v Santa Teresa,
  • vse rude 18:00 nagrade in pozdrav vsem udeležencem.

Kotizacija € 190,00 oseba.

Kotizacija vključuje:

• Registrirajte se s pripomočki in dobrodošli osvežilne pijače
  • 2 nočitve v hotelu z B&B
  • 2 večerje 1 Kosilo v lokalni restavraciji
  • Ferry a.r. Z Maddalena
  • Vstopnine v muzeje
  • Izlet z ladjo s kosilom na ladji
  • Malica, kosilo Caprera

Za vse zainteresirane v tem primeru od polotoka, obrnete na Randa Tour agencije za num. 0789 870020 ali 0789 741082 in navaja, da želite sodelovati v motorističnem shodu boste imeli dober obravnavo o trgovini z ljudmi v Vado Ligure Civitavecchia Olbia in Porto Torres z družbo Marittima Saremar,vendar ne pozabite, da so mesta omejena, zato pohitite kupiti vstopnice.
P.S.
  • Ne pozabite, da vedno spoštovati cestnoprometne predpise, Moto Klub odpoveduje za poškodbe oseb ali premoženja nobene odgovornosti.
  • Pridite v duhu zabave in vedo, da bo motocikel klub storiti vse, da se lahko znajdete na enostavnost.
  • Prihajamo v miru drugače ostanejo doma.
Podatki:
presidente@motoclubsantateresa.it